Penzion Pivovaru Košumberk

Romantické místo kde na Vás dýchá historie ze všech koutů to je hlavní moto, se kterým byl budován útulný penzion s kapacitou 8 pokojů a jeden apartmán s celkovou kapacitou 20 lůžek. Dvoulůžkové pokoje jsou situovány v podkroví hlavní budovy. Apartmán se dvěma ložnicemi a obytnou kuchyní vznikl citlivou rekonstrukcí původního bytu pivovarského sládka. Velkolepý prostor varny pivovaru s rekonstruovaným kotlem na vaření zlatavého moku je recepcí a spolu se dvěma salonky tvoří společenskou část celého penzionu.

Romantické podkrovní pokoje s neopakovatelnou atmosférou 200 let starých trámů a půvabnými výhledy, se starožitným interiérem sestávají z ložnice a prostorné koupelny s vanou a wc. Větší pokoje mají i předsíňku. Některé pokoje mají minibar a v žádném nechybí TV.

Apartmán s nádechem konce 19. století Vás množstvím dochovaných historických prvků původního bytu pana sládka a samozřejmě též starožitným vybavením lehce přenese do starých časů. Pro Vaše pohodlí je samozřejmě dovybaven i moderními přístroji a koupelnou se vším potřebným. K nezapomenutelným okamžikům při Vašem pobytu v tomto apartmánu jistě bude patřit večerní posezení se sklenkou vína na původní pavlači s překrásným výhledem na zářící poutní chrám Panny Marie na Chlumku.

Varna pivovaru slouží nejen jako recepce, ale zároveň jako místo k příjemným posezením v prostředí s mnoha artefakty z historie pivovaru. Přilehlé dva salonky vznikly v prostorách spilky. V zeleném salonku se podávají snídaně a může se zde odehrát i Vaše malé posezení s přáteli nebo obchodními partnery (kapacita maximálně 20 osob). Poslední a zároveň nejhezčí ze společných prostor je červený salonek pro konání výjimečných setkání komorního rázu.

Ubytování je možné na základě předchozí telefonické rezervace na telefonním čísle 605 520 970, kde současně obdržíte informace o aktuálních cenách. Cena vždy obsahuje bohatou snídani podávanou v zeleném salonku.